1. Przeżywamy IV niedzielę Wielkiego Postu. Kończymy dzisiaj Rekolekcje Wielkopostne. Za ich poprowadzenie dziękujemy księdzu Pawłowi Mazanowi, który przybył do nas aż z Białorusi, żeby głosić Słowo Boże.
  2. Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie będziemy dzisiaj przeżywać w naszej parafii. Rozpoczęcie Mszą św.
    o godzinie 12.30.
  3. Nabożeństwa Gorzkich Żali z rozważaniem pasyjnym prowadzonym przez alumnów naszego seminarium są odprawiane w każdą niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy.
  4. Torby Miłosierdzia z zestawem proponowanych produktów spożywczych Parafialny Zespół Caritas będzie rozdawał dla osób chętnych dzisiaj po Mszach św. przed kościołem. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali do kosza ustawionego przed ołtarzem Torby Miłosierdzia wypełnione produktami spożywczymi. Przed Świętami Wielkiej Nocy przekażemy je do najbardziej potrzebujących Parafian.
  5. Paschaliki wielkanocne (w cenie 20 zł) rozprowadza Parafialny Zespół Caritas po każdej Mszy św. niedzielnej przed głównym wejściem do kościoła.
  6. Kiermasz Wielkanocny organizuje 4. Gromada Wrocławska Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego zbierając fundusze na obóz wakacyjny. Po Mszach św. o godzinie 11.00 i 12.30, będą sprzedawane pisanki z wydmuszek, kartki świąteczne i ciasta. Zachęcamy do nabycia za dowolną ofiarę.
  7. Na wspólne wyjście do kina w Pasażu Grunwaldzkim na film pt. Powołany 2 zapraszamy w najbliższy wtorek o godzinie 19.00. Chętnych prosimy o wpisanie się na listę w zakrystii, a odbiór biletów w cenie 15 zł będzie pół godziny przed seansem w kinie.
  8. Na spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej zapraszamy w najbliższy czwartek o godzinie 19.00.
  9. Na Drogę Krzyżową w okresie Wielkiego Postu zapraszamy w piątki: dzieci o godzinie 17.00, a młodzież i dorosłych po Mszy św. o godzinie 8.00 i 18.00. Drogę Krzyżową dla dzieci i wieczorną w najbliższy piątek poprowadzą z księdzem Arturem osoby niepełnosprawne, które z wielkim zaangażowaniem przygotowały rozważania
    pod kierunkiem swoich opiekunów. Po wieczornej Drodze Krzyżowej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00 zakończona błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim.
  10. Zapraszamy w okresie Wielkiego Postu do czytania tygodników katolickich, w których znajdziemy aktualne informacje, rozważanie Słowa Bożego i ciekawe artykułu formacyjne. Jest dzisiaj przy wejściach do kościoła dostępna: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
  11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy owoców przeżytych wspólnie w naszej parafii Rekolekcji Wielkopostnych.