1. Przeżywamy 24 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Przed kościołem osoby chętne mogą wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą w całości przeznaczone na rozbudowę naszego kościoła. Otrzymaliśmy już pozwolenie na rozpoczęcie budowy i w ubiegłym tygodniu zostały wykonane prace przygotowawcze. W pierwszym tygodniu października rozpoczniemy wylewanie fundamentów.
  2. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:

we wtorek św. Stanisława Kostki, zakonnika. Będziemy modlić się za wstawiennictwem Patrona Dzieci i Młodzieży za najmłodszych członków naszej parafii.

w czwartek Świętych Męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

w piątek św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

1. Na Krąg Biblijny zapraszamy w poniedziałek o godzinie 19.00 do salki ks. Zygmunta Jaroszka.
  2. Serdecznie zapraszamy wszystkich lektorów i ministrantów na zbiórkę we wtorek 18 września po wieczornej Mszy św. o godzinie 18.30 do salki ks. Zygmunta Jaroszka.
  3. Spotkanie Grupy Charyzmatycznej odbędzie się we wtorek o godzinie 19.00 w salce Aleksandra Zienkiewicza.
  4. Parafialny Zespół Caritas ma swoje spotkanie w środę po wieczornej Mszy św. w salce Zygmunta Jaroszka.
  5. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w czwartek o godzinie 19.00 w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
  6. Msza św. rozpoczynająca parafialną pielgrzymkę do Lourdes zostanie odprawiona w naszym kościele w sobotę 22 września o godzinie 23.45.
  7. Nabożeństwo ku czci św. Ojca Pio zostanie odprawione w przyszłą niedzielę o godzinie 17.00.
  8. Rodziców i dzieci pierwszokomunijne zapraszamy w niedzielę 30 września na Mszę św. o godzinie 11.00 a następnie na spotkanie w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
  9. Kandydatów, którzy przygotowywali się do sakramentu bierzmowania w ubiegłym roku szkolnym zapraszamy w niedzielę 30 września na Mszę św. o godzinie 18.00 a następnie na spotkanie w salce ks. Zygmunta Jaroszka. Zapraszamy na tę Mszę św. i spotkanie również młodzież z 3 klas gimnazjum, 8 klas szkoły podstawowej oraz wszystkich, którzy jeszcze nie przyjęli sakramentu bierzmowania.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w GOŚCIU NIEDZIELNYM przeczytamy między innymi czy w internecie można spotkać Boga i jak wygląda wiara w czasach smartfona. W NIEDZIELI tematem numeru jest Lucas – brazylijski chłopiec cudownie uzdrowiony za wstawiennictwem pastuszków z Fatimy. Przed kościołem rozdawane będzie również NOWE ŻYCIE.
  11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli. Wszystkim obchodzącym w najbliższym czasie urodziny, imieniny czy jubileusze składamy serdeczne życzenia.